Pripremna nastava za brucoše - Informacione tehnologije

Univerzitet Singidunum organizuje besplatnu pripremnu nastavu za brucoše - studente I godine u akademskoj 2017/2018. godini.

Pripremna nastava nije obavezna, ali se preporučuje kako bi studenti koji doleze iz različitih srednjih škola mogli da se pripreme za praćenje redovne nastave - predavanja i vežbe.

Pripremna nastava će se održavati u novoj zgradi Univerziteta Singidunum u Kumodraškoj 261 (novi naziv ulice Bulevar Peka Dapčevića).

Pripremna nastava za Fakultet za informatiku i računarstvo počinje u sredu 27. septembra prema sledećem rasporedu:

Fakultet za informatiku i računarstvo - studijski program INFORMACIONE TEHNOLOGIJE.

Svečani prijem brucoša i zvanični početak školske godine (nakon pripremne nastave) je u ponedeljak 2. oktobra 2017. godine. Raspored svečanih prijema će biti naknadno objavljen.