Odobren Erazmus projekat mobilnosti sa ISAG iz Porta (Portugalija)

Univerzitetu Singidunum kao partneru ISAG - Business school iz Porta u Portugaliji (www.isag.pt), odobren je Erazmus+ KA1 projekat mobilnosti studenata i nastavnog i nenastavnog osoblja. U novembru očekujemo posetu predstavnika Erazmus kancelarije i gostujućeg predavača sa ISAG-a našem Univerzitetu, a od januara sledeće godine planiramo da realizujemo i dve studentske, jednu nastavnu i jednu nenastavnu mobilnost na ISAG.

Univerzitet Singidunum je jedini univerzitet iz Srbije kome je odobren KA1 projekat sa ISAG i izuzetno se radujemo predstojećoj saradnji.

Konkurs za studentske mobilnosti biće objavljen u septembru, a moći će da konkurišu studenti 2, 3 i 4. godine FIR-a i FTHM-a.

Porto Portugalija

Za sve dodatne informacije o Erazmus programu, možete se obratiti Međunarodnoj kancelariji na internationaloffice|mmnkk|singidunum.ac.rs.